O fitGarden®

Twój ogród zaczyna się tutaj

Zadowolenie naszych klientów, naszym sukcesem

Na ogrody staramy się patrzeć w szerszym kontekście, mając świadomość, że wyznawane wartości i chęć działania przekładają się nie tylko na sukces nasz, ale przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów. Właśnie z tego powodu najważniejsze dla nas jest świadczenie usług najwyższej jakości z dbałością o najmniejsze detale, będących wynikiem maksymalnego zaangażowania naszych pracowników. Stawiamy na ciągły rozwój, aby z każdym rokiem rosła liczba zadowolonych klientów. Chcemy, aby nasze usługi ogrodnicze odzwierciedlały wartości firmy i umożliwiały klientom zaspokajanie potrzeb.

ogrodnik oświęcim

Poczuj się bezpiecznie

Staramy się tworzyć wieloletnie, oparte na szacunku i zaufaniu relacje. Posiadamy bogate doświadczenie i dobrze znamy się na wykonywanej pracy. Nowoczesne narzędzia oraz zaplecze technologiczne umożliwia nam profesjonalne wykonywanie pracy nawet, gdy wymagania są bardzo wysokie. Zawsze staramy się zaspokoić oczekiwania klientów.

Ciągłe doskonalenie

Głównym bodźcem do dalszego rozwoju jest dla nas chęć oferowania odbiorcy usług najwyższej jakości. Nieustannie rozwijamy się - każde zakończone sukcesem przedsięwzięcie sprawia, że podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej i więcej od siebie wymagamy. Ciągle analizujemy naszą pracę i staramy się na nią patrzeć również z dalszej perspektywy. Uczymy się i ulepszamy usługi ogrodnicze na których opiera się nasza działalność.

Najlepsi ogrodnicy siłą firmy

Siłę i potencjał naszej firmy tworzą pracujące w niej osoby. Staramy się tworzyć środowisko oparte na zasadach wzajemnej harmonii i spójności, podobnie jak w naturze. Działanie każdego elementu firmy ma wpływ na funkcjonowanie całości. Tylko nasze pełne zaangażowanie, szacunek i uczciwa współpraca z klientami są w stanie zapewnić pełen sukces.

Jakość usług

Wysoka jakość naszych usług to jedno z głównych założeń strategicznych naszej firmy. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z klientami, więc chcemy, aby każda realizacja w pełni pokrywała się z oczekiwaniami i dokładnie oddawała założenia teoretyczne.

Idziemy z duchem czasu

Chęć utrzymania wysokiej jakości naszych usług sprawia, że podążamy z duchem czasu i nieustannie unowocześniamy i wymieniamy narzędzia pracy. Wiemy, że obiektywna, zewnętrzna ocena naszej działalności gwarantuje najwyższą jakość usług.

Z dbałością o środowisko

Mamy świadomość, że długofalowe sukcesy są możliwe tylko, gdy działamy w harmonii z naturą i otoczeniem. Z tego powodu stale dbamy aby nasze działanie ograniczały wpływ nawozów oraz chemii ogrodowej na środowisko. Prowadzimy działania mające na celu polepszenie standardów ochrony środowiska.

Dane kontaktowe

FitGarden® usługi ogrodnicze
Węgielnik 14
32-600 Zaborze
NIP: 549-232-04-56

Tel.: 788 810 101 kontakt@fitgarden.pl